You Are Here: Home » آموزشگاه » کانون زبان ایران

کانون زبان ایران

کانون زبان ایران ( انجمن فرهنگی ایران و آمریکا سابق) از سال ۱۳۰۴ هجری شمسی در تهران آغاز به کار نمود. این انجمن در سال ۱۳۳۵ با راه اندازی یک مرکز آموزشی در خیابان وصال شیرازی آموزش زبان انگلیسی را آغاز نمود. از جمله فعالیت های آموزشی این انجمن در آن سال ها می توان به آموزش تخصصی زبان انگلیسی به کارکنان دولت و بازرگانان و همچنین آموزش زبان فارسی به خارجی ها نام برد.

هم اکنون کانون زبان ایران  در ۲۷ استان و  ۷۳ شهر  با حدود ۲۰۰ مرکز و ۲۴۰۰۰۰ زبان آموز، در زمینه آموزش زبان های انگلیسی، فرانسه، آلمانی، عربی و اسپانیایی فعالیت می نماید.
در حال حاضر آقای علیرضا جلالی ریاست آن را بر عهده دارد.

مدت هر ترم آموزشی یک فصل از سال است. کلاس‌های آموزشی کانون زبان ایران ترمیک بوده و توسط نزدیک به ۱۸۰۰ نفر مدرس آموزش دیده که دارای تحصیلات مؤثر http://www.phpaide.com/?langue=en در زبان‌های فوق می‌باشند و به‌دقت انتخاب شده‌اند اداره می‌گردند. زبان آموزان این مؤسسه به چند گروه کودکان، نوجوانان و بزرگسالان تقسیم می‌شوند و کلاس‌ها، مواد آموزشی و ساعات و اغلب محل برگزاری کلاس هایشان متفاوت است. در وبگاه‌های مختلف این مؤسسه ثبت نام، اعلام نتایج آزمون‌ها و اخبار به صورت اینترنتی یا آنلاین انجام می‌گیرد. در حال حاضر علیرضا جلالی ریاست کانون زبان ایران را به‌عهده دارند. آزمون مدارک حرفه‌ای (Junior Certificate in English) یا JCE و (Senior Certificate in English) یا SCE به منظور ارزشیابی توان زبانی زبان‌آموزان در استفاده از زبان انگلیسی و شاخص میزان تسلط آن‌ها به مهارت‌های خواندن، صحبت کردن و شنیدن می‌باشد. این آزمون‌ها توسط بخش پژوهش و برنامه‌ریزی کانون زبان ایران تهیه و تدوین گردیده‌است. این آزمون‌ها شامل دو بخش شفاهی و کتبی بوده که هر ۳ ماه یک بار برگزار می‌گردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به نشانی : تهران- خیابان استاد مطهری – خیابان فجر – شماره ۳۳مراجعه

و یا شماره تلفن های  ۴-۸۸۳۰۸۰۳۲ -۰۲۱ تماس بگیرید.

http://www.ili.ir

 

© کپی رایت 1391 - تمامی حقوق برای سایت آموزگاه محفوظ است.

Scroll to top